Nowi zawodnicy

• autor: konrad1976, 2010-07-11 10:26

Dwóch nowych zawodników dołączyło do kadry naszego zespołu.Są to gracze którzy w poprzednim sezonie reprezentowali barwy naszego grupowego rywala Kolorowych Krusza Zamkowa.Paweł Szafarczyk i Maciej Kowalski są zawodnikami dobrze nam znanymi i liczymy na ich szybką aklimatyzacje w naszym zespole.Trener wraz z zarządem czynią starania o pozyskanie jeszcze dwóch zawodników .

Maciej Kowalski to środkowy pomocnik który grał w naszym klubie kilka sezonów temu .W zespole Kolorowych był  wyróżniającym sie zawodnikiem.W poprzednim sezonie zdobył dla zespołu z Kruszy 6 bramek .Paweł Szafarczyk to utalentowany bramkarz który bronił w zespole z Kruszy przez kilka ostatnich sezonów .Popularny ''Szafar'' był pierwszoplanową postacią w ekipie Kolorowych i wielokrotnie swoimi interwencjami pomagał Kolorowym zachowując czyste konto.Wierzymy że obaj zawodnicy będą dużym wzmocnieniem i swoją grą podniosą poziom sportowy naszej drużyny.Na słowa uznania zasługują trener i działacze drużyny z Kruszy.Choc zawodnicy którzy odeszli wiele znaczyli dla ich zespołu nikt z zarządu Kolorowych nie robił przeszkód za co serdecznie dziekujemy. Na chwile obecną dwóch zawodników którzy grali u nas w poprzednim sezonie ma oferty gry w innych zespołach.O ich dalszych piłkarskich losach będziemy informowac na bieżąco.