Statystyki drużyny

Aktualności

Horror z happy endem.

• autor: konrad1976, 2010-06-06 14:50

W rozegranym w dniu dzisiejszym meczu XXV kolejki zespół nasz pokonał na wyjezdzie Dąb Bąkowo 3-2.Bramki w tym spotkaniu dla Kościelca zdobyli Krystian Perdał oraz Rafał Nieznalski -2.Mecz był wyrównanym widowiskiem a zwycięska bramka padła w 2 drugiej minucie doliczonego czasu gry.

Początek meczu to optyczna przewaga naszego zespołu.Zawodnicy naszej drużyny próbowali zaskoczyc bramkarza Dębu strzałami z dystansu,lecz próby te były niecelne badż na posterunku był miejscowy bramkarz.W 25 minucie Marcin Moritz zostaje nieprawidłowo zatrzymany w polu karnym gospodarzy i sędzia dyktuje jedenastke.Do karnego podszedł Krystian Perdał i chociaż na raty ale pokonał bramkarza miejscowych.Od momentu straty bramki drużyna z Bąkowa odważniej zaatakowała bramke bronioną przez Sławka Dudka.Wyrównanie padło w 35 min. po odważnym wejściu z lewej strony zawodnik gospodarzy wykłada piłke na środek pola karnego skąd dobrze ustawiony napastnik miejscowych umieszcza ją w naszej bramce.Do końca pierwszej połowy obie drużyny mogły zdobyc po jeszcze jednej bramce lecz zawiodła skutecznośc.Początek drugiej połowy to w miare wyrównana gra z lekką przewaga gospodarzy.W 65 minucie sędzia dyktuje rzut karny ale tym razem dla Dębu.Pewnie wykonana jedenastka i gospodarze obejmują prowadzenie.Po tym zdarzeniu trener Groń postanawia dokonac zmian. Za zmęczonego Michała Konopińskiego na boisku  pojawił się Rafał Nieznalski i to był strzał w dziesiątke.Już w 72 min. czyli 3 min po wejściu na plac gry Rafał wyrównuje stan rywalizacji strzałem głową .Końcówka meczu bardzo nerwowa w wykonaniu jednych i drugich.Nauczeni porażką w końcówce meczu z Piastem zespół nasz stara sie za wszelką cene utrzymac chocby remis.Kiedy sędzia sygnalizuje że dolicza dwie minuty do czasu gry na ostatni zryw decydują się nasi gracze.Michał Tański odgrywa do Rysia Babiarza ,ten z kolei zagrywa na lewe skrzydło do szybkiego Macieja Królaka.Maciej popędził  z futbolówką w strone pola karnego rywala i dokładnym podaniem obsłużył Rafała Nieznalskiego który strzałem pod poprzeczke nie dał szans bramkarzowi Dębu.Szał radości wybuchł na naszej ławce rezerwowych a sędzia tuż po wznowieniu gry zakończył to emocjonujące spotkanie.Brawa należa się dla całego zespołu który potrafił się podnieśc w końcówce meczu i wywalczył jakże cenne 3 pkt.Słowa uznania należą sie trenerowi drużyny który wykazał się "trenerskim nosem "  dokonujac zmian które pomogły w osiągnięciu wygranej.