Statystyki drużyny

Aktualności

Świątkowo pokonane

• autor: konrad1976, 2010-06-03 20:40

W zaległym spotkaniu XVII kolejki spotkań zespół nasz wysoko pokonał na wyjezdzie drużyne LZS Świątkowo/Cerekwica 5-0.Bramki w tym spotkaniu strzelili Marcin Moritz-4 oraz Maciej Królak.Po tym spotkaniu drużyna nasza awansowała na pozycje v-ce lidera rozgrywek.

Spotkanie z Świątkowem od początku do końca przebiegało pod nasze dyktando.Przewaga naszego zespołu była widoczna od pierwszej minuty spotkania i tylko kwestią czasu było kiedy wpadnie pierwsz bramka dla nas.Jako pierwszy w 8min.na liste strzelców wpisał się Maciej Królak, który uderzeniem z lewej strony boiska w samo okienko bramki gospodarzy otworzył wynik spotkania.Następnie przypomiał o sobie Marcin Moritz który w ciągu 5 minut (w 13 i 18minucie)dwukrotnie pokonał bramkarza miejscowych.Warto przy tym zwrócic uwage na dokładne zagrania do Marcina przy pierwszej bramce Gajewskiego a drugiej Królaka po których "Maryś" miał otwartą droge do bramki.Po dwudziestu minutach było 3-0 i ten wynik utrzymał się do przerwy gdzie zespół nasz cały czas kontrolował wydarzenia na boisku.Druga połowa to gra z optyczną przewagą naszej drużyny.Gospodarze próbowali grac piłką ale pomocnicy i obrońcy naszego LZS-u nie pozwolili na zbyt wiele przeciwnikom.Wiele do powiedzenia miał natomiast nasz zespół w ataku.Szybkie ataki po skrzydłach bądż długie piłki za obrońców siały zamieszanie w szykach obronnych miejscowych.W 52 min.jest 4-0 za sprawą Moritza który głową pokonuje bramkarza po dokładnym dośrodkowaniu Gajewskiego.Gospodarze po tej bramce stracili nadzieje na zdobycie chociażby punktu w tym spotkaniu a nasi gracze spokojnie pilnowali wyniku.Ostatnią bramke tego spotkania strzela ...Moritz, który tym razem wymanewrował w polu karnym obrońców gospodarzy i strzela obok bezradnego bramkarza.Cieszy wynik i gra drużyny która nie załamała się po porażce z Piastem lecz powalczyła o korzystny wynik w tym spotkaniu.