Statystyki drużyny

Aktualności

Ważne punkty

• autor: konrad1976, 2010-05-23 18:09

W zakończonym niedawno meczu ligowym zespół nasz pokonał na wyjeżdzie Notec Inowrocław 2-0 .Bramki dla naszej drużyny zdobyli Mateusz Zalewski oraz Mikołaj Gajewski.Po tej wygranej drużyna nasza nadal liczy się w walce o awans.

Spotkanie w Inowrocławiu nie było dobrym widowiskiem z naszej strony.Zespół nasz miał zadanie nie przegrac tego spotkania.Zespół Noteci urwał już na swoim boisku punkty wszystkim drużynom z czołówki tabeli.Dodatkowym problemem naszego zespołu był brak najskuteczniejszego zawodnika naszego zespołu Marcina Moritza.Absencja spowodawana była nadmiarem żótych kartek którymi Marcin był ukarany w poprzednich meczach.Pierwsze minuty meczu to gra w środku boiska z nieudolnymi próbami obu zespołów zdobycia bramki.W 15 minucie obejmujemy prowadzenie po podaniu Mikołaja Gajewskiego do piłki dochodzi Mateusz Zalewski i silnym strzałem w krótki róg pokonuje bramkarza miejscowych.Dalsze minuty pierwszej połowy to starania inowrocławian do doprowadzenia do remisu oraz pewna gra naszej defensywy.W tej częsci meczu gospodarze starali się grac piłką ale nasi zawodnicy skutecznie im w tym przeszkadzali.Druga połowa to coraz smielsze ataki Noteci oraz szybkie kontrataki naszego zespołu. W tej części gry zespół Grzegorza Kaszaka był częsciej w posiadaniu piłki lecz ataki miejscowych skutecznie były rozbijane 30 metrów od naszej bramki.Nieliczne strzały do których dochodzili gospodarze były z reguły bardzo niecelne bądż na posterunku w naszej bramce był Sławek Dudek.W 82 minucie pada druga bramka.Z rzutu rożnego dośrodkowanie Ryszarda Babiarza ,zamieszanie w polu karnym piłka odbja się od nóg bramkarza gospodarzy po czym Mikołaj Gajewski dobija i mamy 2-0.Po tej bramce z graczy gospodarzy zeszło powietrze i do końca spotkania to nasi gracze kontrolowali wydarzenia na boisku.