Statystyki drużyny

Aktualności

Wyjazdowa wygrana

• autor: konrad1976, 2010-04-03 18:16
Po kolejnym spotkaniu możemy cieszyc się z 3pkt.W rozegranym dzisiaj spotkaniu zespół nasz pokonał w Kruszy miejscowych Kolorowych 5-0.Klasycznym hat-trickiem popisał się nasz najskuteczniejszy napastnik Marcin Moritz.Po jednym golu zdobyli Ryszard Babiarz oraz debiutujący w naszej drużynie Adrian Wysocki.

Spotkanie w Kruszy lepiej rozpoczeli gospodarze ,którzy po dwóch stałych fragmentach gry zagrozili naszej bramce.Nasi gracze z biegiem czasu przejeli inicjatywe w spotkaniu i na efekty nie trzeba było długo czekac.Pierwszą bramke zdobył Marcin Moritz który uderzeniem z pierwszej piłki zaskoczył bramkarza Kruszy.Druga bramka jest również autorstwa Moritza ,który tym razem strzałem z pola karnego podwyższa wynik.Trzeci gol tego spotkania padł po strzale....Marcina Moritza który wymanewrował obrońców gospodarzy i ponownie pokonał bramkarza Kolorowych.Gospodarze w pierwszej połowie po początkowej przewadze ograniczali się do nielicznych kontr ,które były skutecznie rozbijane przez naszych obrońców.W drugiej połowie spotkanie się wyrównało i toczyło się głównie w środkowej części boiska.Wynik na 4-0 podwyższył strzałem z rzutu wolnego Ryszard Babiarz.Ostatnią bramke w spotkaniu zdobył pozyskany w przerwie zimowej Adrian Wysocki .Adrian pokonał bramkarza Kruszy strzałem głową kończąc składną akcje całego zespołu.Ciekawostką jest fakt że na mecz w Kruszy Adrian przyjechał prosto z autobusu którym wrócił z Angli.Cieszy wygrana i kolejne punkty w tabeli .Zawodnicy będą mogli w dobrych humorach spędzic święta wielkanocne i spokojnie przygotowywac się do kolejnego spotkania ligowego.