Statystyki drużyny

Aktualności

Wygrana w Brzozie

• autor: lzs koscielec, 2013-09-15 14:38

W sobotę 14.09.2013 seniorzy naszego klubu zainaugurowali 6 kolejkę A-klasy.Działacze KS Brzoza z tylko sobie wiadomych przyczyn ustalili godzinę meczu na 11.00.Z przyczyn zawodowych i prywatnych nasz zespół udał się do Brzozy w bardzo okrojonym składzie.Naszczęście brak kilku kluczowych graczy nie przeszkodził naszym seniorom w zdobyciu kolejnych 3 punktów.Po pierwszych 45 minutach LZS Kościelec przegrywał w Brzozie 1-0.W drugiej połowie nasi zwodnicy wyszli na boisko z tylko jednym celem,którym było zwyciestwo.Już na początku drugiej połowy wynik na 1-1 wyrównał strzałem głową Rafał Nieznalski po znakomitym dośrodkowaniu Mikołaja Gajewskiego.Kolejna bramka padła z rzutu wolnego.Do piłki ustawionej na 18 metrze ku zdziwieniu wszystkich podszedł Marcin Ciesielski bramkarz naszej drużyny.Jego precyzyjny strzał przy słupku podwyzszył wynik na 1-2.Wynik meczu na 1-3 w końcówce spotkania ustalił Patryk Puszkiewicz.Bardzo cieszy kolejne zwyciestwo zwłaszcza,że w tak okrojonym składzie.