Początek roku 2013 w wykonaniu naszych Młodzików jak i Orlików jest znakomity
Styczeń 2013 roku jest bardzo pracowity dla naszych drużyn młodzieżowych. Zarówno jeden jak i drugi zespół rozpoczęli rok 2013 od uczestnictwa w turniejach halowych.
Orlicy w sobote 5 stycznia wzieli udział w I Noworocznym Turnieju zoorganizowanym w Osielsku .Wyniki osiągnięty przez nasz zespół można smiało nazwać zadowalającym gdyż w stawce 10 drużyn nasi zawodnicy zajęli drugie miejsce w końcowej klasyfikacji .Cały turniej zwyciężyła drużyna Orła Wałcz 2000 z którą nasz zespól przegrał w finale 2-7 .Pewnym usprawiedliwieniem wyniku finałowego meczu jest fakt iż w turnieju w naszej drużynie grali w większości z drużyny Orlika.
Wyniki osiągnięte przez nasz zespół
LZS Kościelec - Olimpia Wtelno 2 - 1
LZS Kościelec - Gwiazda Bydgoszcz 2 - 1
LZS Kościelec - DAP Toruń 1 - 2
LZS Kościelec - Victoria Bydgoszcz 2 - 0
półfinał
LZS Kościelec - Victoria II Bydgoszcz 2 - 0
finał
LZS Kościelec - Orzeł Wałcz 2 - 7
Skład naszego zespołu;
Murawiak Michał ,Wojciechowski Kamil ,Sobieralski Igor ,Dominiak Mikołaj ,Nieznalski Krzysztof ,Gnutek Mateusz ,Ziemnicki Hubert ,Matykiewicz Patryk ,Wojciechowski Paweł.
Natomiast nasi Młodzicy wystąpili w Turnieju Halowym zoorganizowanym przez Jezioraka Żnin w dniu 13.01
Do rywalizacji w turnieju przystąpiło osiem zespołów z sześciu klubów które podzielono na dwie grupy.Turniej był silnie obsadzony gdyż spośród zespołów biorących udział w rywalizacjii mieliśmy czterech liderów swoich grup po rundzie jesiennej na boiskach trawiastych w obecnym sezonie.Nasz zespół w drodze losowania trafił do drugiej grupy z dwiema drużynami gospodarzy Jezioraka Żnin I i III oraz drużyną LKS-u Dąbrowa Chełmińska
W fazie grupowej nasz zespół kolejno zremisował z Jeziorakiem I 2 - 2 (Kacper Bykowski oraz gol samobójczy) oraz pokonał Jezioraka III 2 - 1 (Paweł Wojciechowski - 2 ) i drużyne z Dąbrowy 1 - 0 ( Bartosz Burzyński ) .Po fazie grupowej w której nasz zespól zajął pierwsze miejsce w swojej grupie na naszych graczy w półfinale czekała drużyna Jezioraka II która zajęła drugą pozycje w swojej grupie .Po 15 minutach gry półfinałowego spotkania i ostatnim gwizdku sędziego wynik na tablicy świetlnej widniał 3 - 0 dla naszego LZS-u po bramkach Pawła Wojciechowskiego oraz dwóch trafieniach Mateusza Maciejewskiego. W finałowej potyczce zmierzyliśmy się z naszym grupowym rywalem z Dąbrowy Chełmińskiej.Mimo optycznej przewagi naszego zespołu od początku finału to jednak gracze LKS-u wyszli na jednobramkowe prowadzenie .Jednak w dalszej części tego meczu to nasi gracze udowodnili swoją wyższość pokonując rywali 2 - 1 po bramkach Pawła Wojciechowskiego oraz Kewina Wegnera .Po ostatnim gwizdku sędziego nasi chłopcy pokazali
JAK SIĘ BAWI ? TAK SIĘ BAWI KOŚ - CIE - LEC !!!!!
Końcowa klasyfikacja turnieju
1 LZS Kościelec
2 LKS Dąbrowa Chełmińska
3 Gwiazda Bydgoszcz
4 Jeziorak Żnin II
5 Jeziorak Żnin I
6 Jeziorak Żnin III
7 Unia Wapno
8 Wisełka Solec Kujawski
Skład naszego LZS-u
Balwierz Adrian ,Burzyński Bartosz ,Maciejewski Mateusz ,Bykowski Kacper ,Wojciechowski Paweł ,Wegner Kewin ,Majtczak Hubert ,Gnutek Jakub ,Matykiewicz Patryk , Śmigielski Kamil.
LZS Kościelec | 3:2 | LZS Jadowniki |
2014-09-20, 16:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Ostatnia kolejka 6 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
B-klasa » Bydgoszcz IV | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 7 | ||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 129, wczoraj: 169
ogółem: 1 228 703
statystyki szczegółowe