Kolejny sukces młodzików

• autor: konrad1976, 2012-12-15 15:09

W dniu dzisiejszym nasi młodzicy wzieli udział w Gwiazdkowym Turnieju Piłki Halowej ''Młodzik 2012'' w Barcinie.W turnieju wzięło udział sześć zespołów podzielonych na dwie grupy.

Wyniki fazy grupowej ;

LZS Kościelec - KS Łochowo       11 - 0

bramki ;Kacper Bykowski - 5 oraz Jakub Gnutek - 3,Paweł Wojciechowski i Bartosz Burzyński po 1 oraz trafienie samobójcze

UKS Barcin I - LZS Kościelec        1 - 4

bramki;Bartosz Burzyński -2 oraz Kacper Bykowski i Kamil Wojciechowski po 1

Po meczach grupowych nasz zespół awansował do półfinału z pierwszego miejsca w grupie by na tym etapie rozgrywek stanąć na przeciwko drugiej drużynie UKS -u Barcin w walce o finał.W tej batalii nasi młodzicy pewnie pokonali rywali i tym samym zapewnili sobie miejsce w finałowej rozgrywce barcińskiej imprezy.

UKS Barcin II - LZS Kościelec           0 - 3

bramki ; Kacper Bykowski - 3

Po tej wygranej nasi gracze czekali na finałowego przeciwnika w turnieju którym okazała się być drużyna ''zza miedzy'' w kategorii  młodzika Notecianka Pakość. Pakoszczanie którzy w półfinale pokonali pierwszy gospodarzy to drużyna z którą się dobrze znamy z boisk ligowych oraz zmagań na różnego rodzaju turniejach.I tym razem po finałowym spotkaniu to nasi gracze odtańczyli taniec zwycięstwa na środku hali w Barcinie.

LZS Kościelec - Notecianka Pakość    4 - 0

bramki Paweł Wojciechowski -3 oraz Kacper Bykowski 1

Oprócz wygranej w całej imprezie zawodnik naszego zespołu Kacper Bykowski został Królem Strzelców turnieju za co otrzymał nagrode rzeczową oraz dyplom.

Nasz zespół zaprezentował się w następującym składzie;

Adrian Balwierz,Mateusz Maciejewski ,Bartosz Burzyński ,Paweł Wojciechowski ,Kacper Bykowski ,Jakub Gnutek ,Kamil Śmigielski oraz Kamil Wojciechowski

W tym miejscu warto jeszcze podziękować rodzicom naszych graczy którzy wspierają nasz zespół w sprawach organizacyjnych i bez których wyjazd na jakikolwiek turniej niebyłby możliwy.

autor: ~M.M. 2012-12-21 11:58:49

avatar Gratulujemy chłopcom wygranej ! w tak okrojonym składzie (brakowało 5 zawodników) dali sobie radę ! Brawo chłopcy ! Brawo trenerze !