Statystyki drużyny

Aktualności

Młodzicy zakończyli runde jesienną

• autor: konrad1976, 2012-10-28 14:46

W ostatni weekend pażdziernika nasi młodzicy po raz ostatni w tym roku zmierzyli się z przeciwnikiem w walce o ligowe punkty.Przeciwnikiem naszych chłopców w ostatniej kolejce rudy jesiennej był lider rozgrywek drużyna Gopła Kruszwica. Nasi młodzicy przed tym spotkaniem niewiele ustępowali swoim dzisiejszym rywalom gdyż obie ekipy miały identyczną liczbe punktów w dotychczasowych spotkaniach a nasi gracze ustępowali gościom z Kruszwicy jedynie bilansem bramkowym.

Mecz rundy w lidze młodzików od początku należał do naszego zespołu. Gra z minuty na minute wyglądała coraz lepiej na tle silnego przeciwnika z Kruszwicy. Pierwsza bramka wpadła w 9 minucie kiedy to po dośrodkowaniu po rzucie rożnym uderzeniem z pierwszej piłki Patryk Matykiewicz wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Po tej bramce nasi gracze wcale nie zwolnili tempa i po kolejnym rzucie rożnym w 14 minucie prowadzimy 2-0 po strzale Bartosza Burzyńskiego. Tak łatwe prowadzenie chyba uśpiło naszych graczy gdyż w 22 minucie goście po kontrataku zdobywają bramke kontaktową .Był to pierwszy gol stracony przez nasz zespół w tych rozgrywkach. Pierwsza połowa kończy się jak najbardziej zasłużonym prowadzeniem naszgo zespołu.

Początek drugiej odsłony to próby wyrównania w wykonaniu gości i umięjetna gra defensywy naszego zespołu. Po około kwadransie gry w drugiej części meczu to jednak nasi zawodnicy przejęli inicjatywe w spotkaniu czego dowodem były grożne sytuacje pod bramkom przyjezdnych.Jedna z akcjii na 4 minuty przed zakończeniem spotkania przyniosła efekt kiedy to Patryk Matykiewicz strzelił do pustej bramki po akcjii całego zespołu.Tak więc w pełni zasłużone zwycięstwo które zapewniło naszemu zespołowi pozycje lidera oraz tytuł mistrzów jesienii sezonu 2012/13