Kolejny wekkend z piłką w Kościelcu

• autor: konrad1976, 2012-09-21 19:55

Na najbliższy wekkend zaplanowano trzy mecze naszych drużyn o ligowe zdobycze.Jako pierwsi w walce o ligowe punkty wybiegną Orlicy którzy w sobote o godz.15  zmierza sie w Pakości z Jeziorakiem Żnin w trzeciej kolejce.Spotkanie zaplanowane jesty na godz.15 na boisku typu Orlik przy ul.Mogileńskiej w Pakości.

Również w sobote o godz.16 lecz w Parku Leśnym w Barcinie zespół naszych seniorów zmierzy się z miejscowym Dębem Barcin.Najbliższy przeciwnik naszego zespołu to tegoroczny spadkowicz z V-ligi któremu nie wiedzie się za dobrze w naszej A-klasie,lecz nowy trener tchnął życie w drużyne naszych najbliższych przeciwników więc wynik konfrontracjii pozostaje wielką niewiadomą .Zapowiada się więc ciekawe spotkanie w wykonaniu obu drużyn.

Na wszystkie mecze z udziałem naszych drużyn naszych kibiców serdecznie zapraszamy !!!!!!!