Niespodzianki nie było

Ruciński   55'

Łapiński   57'

???????????            73'

Spotkanie w Piotrkowie odbyło się w naprawde przyjaznej atmosferze.Zespół gospodarzy wydaje się być pogodzony z spadkiem do B-klasy natomiast nasi gracze po ostatnich ligowych niepowodzeniach nie zamierzali jakoś szczególnie się motywować przed tym spotkaniem.

Sam mecz dobrze rozpoczęli zawodnicy gospodarzy którzy zaatakowali bramke strzeżoną w tym meczu przez Tomka Kurczewskiego.W początkowej części meczu nasz bramkarz miał sporo pracy z napastnikami gospodarzy.Po około kwadransie gry nasi gracze uporządkowali swoją gre i od tego momentu to nasi zawodnicy pokazali się z lepszej strony.W dziewiętnastej minucie pada pierwsza bramka.Jarek Łapiński strzałem z pola karnego nie daje szans bramkarzowi miejsowych.Z każdą minutą ataki zawodników z Kóz stawały się coraz mniej grożne natomist nasi gracze kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku.