Bardzo dobry występ młodzików na turnieju w Żninie

• autor: konrad1976, 2012-01-29 19:26

W dniu dzisiejszym nasi młodzicy wzięli udział w turnieju rocznika 2000 piłki halowej w Żninie.Rywalizacja w tym turnieju niebyłaby możliwa gdyby nie wsparcie i zaangażowanie rodziców naszych graczy którzy pomogli w kwestii finansowej jak i organizacji wyjazdu na te zawody za co Serdecznie Dziękujemy. Organizatorem turnieju była drużyna Jezioraka Znin której serdecznie dziękujemy za zaproszenie do udziału w imprezie.

W galerii są dostępne zdięcia z Żnińskiej imprezy

znin-2012-3015071.jpg znin-2012-3015074.jpg znin-2012-3015076.jpg

W pierwszej fazie turnieju los skojarzył naszych zawodników z drużynami Czarnych Nakło, Chemika Bydgoszcz oraz Sokoła Damasławek.Choć losowanie nie było zbyt korzystne nasi zawodnicy pokazali że wcale się nie przestraszyli zespołów z większych miejscowości i walką na parkiecie hali w Żninie udowodnili że wcale nie są skazani na pożarcie a wręcz odwrotnie...

Wyniki naszego zespołu w pierwszej części turnieju;

LZS Kościelec - Sokół Damasławek      1 - 0

bramka Bartosz Burzyński

LZS Kościelec - Czarni Nakło               0 - 0

LZS Kościelec - Chemik Bydgoszcz      2 - 0

bramki Paweł Wojciechowski i Patryk Matykiewicz

Niestety do awansu do rozgrywki o miejsca 1-3 w turnieju zabrakło nam jednej bramki w bilansie bramkowym w którym wyprzedziła nas w grupie ekipa Czarnych Nakło.Tak więc pozostała nam walka o miejsca 4-6 w turnieju a przeciwnikami naszych zawodników były zespoły które w swoich grupach również zajęły drugie miejsca tj.Olimpia Grudziądz i Gwiazda Bydgoszcz.

Wyniki naszego zespołu w drugiej części rozgrywek:

LZS Kościelec - Olimpia Grudziądz     2 - 0

bramki Paweł Wojciechowski i Kacper Bykowski

LZS Kościelec - Gwiazda Bydgoszcz    1 - 1

bramka Paweł Wojciechowski

Tak więc w ogólnej klasyfikacji zespół nasz zajął wysokie czwarte miejsce w stawce dwunastu zespołów uczestniczących w turnieju.

Dodatkową nagrode dla najlepszego strzelca turnieju zdobył nasz zawodnik Paweł Wojciechowski który okazał się bezkonkurencyjny w dodatkowej serii rzutów karnych która została rozegrana po turnieju w celu wyłonienia najlepszego strzelca zawodów.

Nagrody indywidualnie wyróżnionym zawodnikom jak i drużynom uczestniczącym w turnieju wręczał trener kadry KP-ZPN rocznika 2000 p.Mariusz Modracki

Na małą osłode pozostał także fakt że nasza drużyna jako jedyna w całym turnieju nie przegrała żadnego meczu i straciła w nim tylko jedną bramke.

Skład naszego LZS-u

Adrian Balwierz , Bartosz Burzyński , Mateusz Maciejewski , Kacper Bykowski , Paweł Wojciechowski , Patryk Matykiewicz , Hubert Majtczak