Statystyki drużyny

Aktualności

Beniaminek pokonany

• autor: konrad1976, 2011-08-25 13:08

W dniu wczorajszym zespół nasz udał się na kolejne spotkanie ligowe.Tym razem przeciwnikiem naszej drużyny był zespół LZS Grochowiska Księże.Zespół wczorajszych gospodarzy jest beniaminkiem w naszej A-klasie i było to pierwsze spotkanie na swoim boisku w wyższej klasie rozgrywkowej.Nasz zespół w środowe popołudnie wybrał się do Grochowisk w niepełnym składzie .Sytuacja taka spowodowana była sprawami zawodowymi bądz urazami nieobecnych graczy.Samo spotkanie od pierwszej minuty w całości zdominowali nasi gracze i na efekty długo nie trzeba było czekac.

czyt.więcej

Wynik spotkania otworzył Krystian Perdał w 2 minucie spotkania ,a w 8 minucie Marcin Ruciński podwyższył na 2-0.Ataki gospodarzy pozwoliły im na zdobycie bramki kontaktowej lecz jeszcze przed przerwą Jarosław Łapiński podwyższył prowadzenie naszego zespołu na 3-1.W drugiej połowie nasi gracze kontrolowali wydarzenia na boisku dokładając jeszcze dwa trafienia.Wynik na 4-1 po rzucie rożnym podwyższył Marcin Ruciński a końcowy wynik ustalił debiutant w naszym zespole Radosław Jardanowski w 90 minucie spotkania.Miejscowi w drugiej połowie odpowiedzieli tylko jednym trafieniem i to było wszystko na co było stac w tym spotkaniu ekipe z Grochowisk.