Pozostał niedosyt

• autor: konrad1976, 2011-06-30 23:27

W dniu dzisiejszym nasi Orlicy zagrali w turnieju w Toruniu .Do rywalizacji w turnieju przystąpiło osiem drużyn. Rozgrywki w grodzie Kopernika zostały podzielone na dwa etapy.Pierwsza częśc zmagań to rogrywki w fazie grupowej gdzie drużyny podzielone zostały na dwie grupy.Los w tej fazie turnieju skojarzył naszą najmłodszą drużyne z  ekipami Flisaka Złotoria ,Mustanga Ostaszewo oraz Notecianki Pakosc.W pierwszej części rozgrywek nasi zawodnicy spisali sie bardzo dobrze pokonując wszystkich grupowych rywali.

Mustang Ostaszewo - LZS Kościelec         1 - 2

bramki ;Bartosz Burzyński -2

Flisak Złotoria - LZS Kościelec                   0 - 2

bramki ;Bartosz Burzyński - 2

Notecianka Pakosc - LZS Kościelec           1 - 3

bramki ;Kacper Bykowski -2 ,Paweł Wojciechowski - 1

Po dobrze rozegranych meczach w pierwszej fazie rozgrywek drużyna naszych Orlików awansowała do półfinału rozgrywek gdzie czekał na naszych graczy zespół  toruńskiej Elany.Niestety po wyrównanej walce zespół nasz musiał sie pogodzic z porażką i choc po ostatnim gwizdku sędziego wynik był bez bramkowy to o awansie do finału turnieju decydowały rzuty karne w których ulegliśmy gospodarzom 7 - 6.

Elana Toruń - LZS Kościelec      0 - 0      karne 7 - 6

Po tej porażce pozostała naszym graczom walka o 3 miejsce w turnieju w której ponownie na przeciw naszym graczom wybiegli zawodnicy Notecianki Pakosc.I tym razem szczęście nie było przy naszych graczach.Bezbramkowy wynik zakończył to spotkanie i o trzecim miejscu w turnieju decydowały rzuty karne.Niestety ponownie ulegliśmy przeciwnikom w tej rywalizacji przegrywajac tym razem 6 -5.

Notecianka Pakosc - LZS Kościelec          0 - 0         karne 6 - 5

Nasi gracze zaprezentowali sie z bardzo dobrej strony walcząc jak równy z równym z zespołami z większych miejscowości i dysponujących o wiele szerszą kadrą.

Małą osłodą jest fakt że oprócz zwyciężców turnieju drużyny Olimpii Grudziądz to tylko nasi nasi gracze nie przegrali żadnego spotkania w boiskowej walce. Dodatkową  nagrodą choc juz indywidualną jest fakt uznania naszego bramkarza Adriana Balwierza ,exequo z goalkeeperem Olimpii, najlepszym bramkarzem turnieju.

Po emocjach sportowych zespół nasz udał się na Toruńską Moto-Arene w celu udekorowania zwyciężców.Na miejscu nasi gracze mogli podziwiac pokaz żużlowych  umiejętności zawodników Unibaksu Toruń by póżniej przy akompaniemencie orkiestry i w obecności najważniejszych przedstawicieli Toruńskiego grodu odebrac zasłużone gratulacje za walke i wysiłek włożony w dzisiejsze zmagania.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękowac p.Markowi Tomczakowi który po raz kolejny nie odwrócił się od naszych Orlików i dzięki jego wsparciu mogliśmy wystartowac w tym turnieju

W galerii dostępne są zdjęcia z turnieju wykonane przez p.Lucyne Wojciechowską

Serdecznie Dziękujemy !!!